איך לעצב קליניקה טיפולית

עיצוב קליניקה טיפולית

עיצוב קליניקה טיפולית מהווה אתגר מורכב אשר מעצבת מוכשרת יודעת להתגבר עליו. הצורך הינו ביצירת מתחם נעים אשר משרה רוגע על כל המגיע אליו, ומאידך, הינו פרקטי ונוח לטיפול. יש צורך לקחת בחשבון נתונים קיימים ואת צרכי בעלי המקום. התכנון נעשה, איפה, יחד עימם ואמור לתת מענה מעולה גם לטעמם האישי תקציבם וכדומה. מעצבת פנים אינגריד גואטה עוסקת בתחום וניתן לקבל ממנה מידע רב.

עיצוב קליניקה טיפולית – עם ראייה נכונה

עיצוב קליניקה לטיפול חייב להיעשות עם ראייה נכונה ומתן תשומת לב לסוג האוכלוסייה המגיעה למקום לטובת פגישות וטיפולים. אל קליניקה מגיעים אנשים אשר, לרוב, נמצאים במצוקה רפואית, נפשית או אחרת ובשל כך, היא חייבת לייצור אווירה מרגיעה שמקלה עליהם את השהייה ותורמת לתוצאות החיוביות. כך לגבי מטופלים בגילאים שונים ומלוויהם. העיצוב יותאם לסוג הקליניקה והטיפול הניתן בה. יילקחו בחשבון נתונים דוגמת: גודלה, מיקומה ועוד. יתוכננו אולם ההמתנה, חדרי טיפול וחדרים אחרים שנועדו לשירות המטפלים והמבקרים. יש צורך ליצור חלל אינטימי, מרגיע, נעים ויפה. הרצון הוא ליצור חלל הרמוני מבחינת ריהוט, אביזרים וחפצי נוי, צבעים, תאורה, שטיחים ועוד. דגש מיוחד יש לתת לחדרי הטיפול שאמורים להיות מרווחים במידה ומזמינים לטובת יצירת אינטימיות נכונה ומחבקת.

תכנון ועיצוב

תהליך העיצוב נעשה בשלבים כאשר המעצבת לומדת על צרכי הלקוח. לאחר ביקור במקום היא מחליטה על הקונספט הרצוי ומציגה תכנית ראשונית אשר עשויה לעבור שינויים בהתאם להערות ובקשות של הלקוח. כך עד להצגת הסופית כולל הדמיות בתלת ממד. במהלך הביצוע היא תפקח על העבודות עד להשלמתם. היא יכולה לייעץ גם לגבי בעלי מקצוע מתאימים אותם היא מכירה מעבודות קודמות.

משרד בעל מוניטין

מעצבת פנים אינגריד גואטה מתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי המלווה ביחס אישי. שירותיה מקיפים וכוללים, ייעוץ לכל מתלבט, תכנון מעולה וליווי עד לסיום העבודות, מחירים נוחים ועוד. היא בעלת ידע רב וניסיון עשיר המגיעים מלימוד התחום לעומק, השתלמויות, התמחויות, מהתעדכנות בחידושים וטרנדים חשובים בתחום, ממתן שירות ללקוחות רבים לאורך זמן ועוד. היא תשמח לשרת נוספים.

נהנתם?! שתפו עם אחרים

כתבו תגובה

אינגריד גואטה

אינגריד גואטה

אני מלווה לקוחות ברגעים המשמעותיים בחייהם, מעצבת להם חלומות ומביאה את הסטייל המדויק לכל חלל. במהלך השנים צברתי ניסיון עשיר בכל תחומי העיצוב הפרטי והמסחרי ובייחוד בעיצוב חנויות, מכוני קוסמטיקה, קליניקות, משרדים ומגורים.

מאמרים אחרונים

עקבו אחריי

וידיאו טיפ

רוצים לקבל טיפים מעניינים?

error: Content is protected !!