כשעיצוב תעשייתי פוגש תכנון ועיצוב פנים לחנויות

כשעיצוב תעשייתי פוגש תכנון ועיצוב פנים לחנויות

עיצוב תעשייתי מצריך המון יצירתיות, דמיון, חשיבה מחוץ לקופסא וכמובן ידע בעבודה עם חומרים שונים. כל אלו מעניקים לי זווית ייחודית כאשר אני ניגשת לפרויקטים של עיצוב פנים. עיצוב תעשייתי עוזר למציאת פתרונות עיצוביים בדרך מקורית וייחודית וליצירת פריטים שאין שני להם

כאשר אני עובדת על תכנון ועיצוב פנים חנויות, אני תמיד לוקחת בחשבון שיכולים להיות כל מיני הפתעות בלתי צפויות במהלך העבודה על הפרויקט. שום דבר אינו מושלם, ולרוב כאשר אני עובדת בשטח על עיצוב של דירת קבלן, עיצוב בית פרטי ובעיקר עיצוב של חנות או משרד, אני מגלה דברים שלא צפו בתהליך התכנון – כמו קיר מסויים שתכננו לשבור או לחשוף אותו והתוצאה הייתה אחרת, נישה מסתורית שמתגלה פתאום כמקום מיוחד שאפשר לעצב, מקטע חלל שנותר ריק ועוד דברים שמתגלים רק בתהליך העבודה.

מצבים שכאלו אינם מרתיעים אותי, אלא להפך – מהם אני שואבת כוחות והשראה, מציאת פתרונות יצירתיים ומיוחדים נותנים לי דרייב ואנרגיה. הרי מי שמכיר אותי יודע שסטייל ואופנה הם חלק מה-ד.נ.א שלי ומגיל צעיר ידעתי שעיצוב פנים הוא הייעוד שלי בחיים. סיימתי לימודי עיצוב פנים בשנקר. אבל בנוסף, אני גם מעצבת תעשייתית והכלים מתוך העולם הזה משתלבים בעבודתי עם לקוחות מסחריים ופרטיים.

כיצד עיצוב תעשייתי משפר תכנון ועיצוב פנים בחנויות?

עיצוב תעשייתי דורש המון יצירתיות, הבנת החומרים השונים, חשיבה מחוץ לקופסא ואפילו המצאה ועיצוב של מוצרים שונים. לכן, הידע שרכשתי במהלך לימודיי עוזר לי רבות במהלך הפרויקטים שלי, כך שאני מכניסה לחללים השונים של הלקוחות שלי פריטים מיוחדים שעוד לא נראו כמותם.

הפריטים האלו הם יפהפיים, מלאים בסטייל וייחודיות, אך מעבר לנראות, הם גם יכולים לעזור לי בפתרון בעיות עיצוביות שונות. כך לדוגמא באחד מהפרויקטים האחרונים שלי, התבקשתי לתכנן ולעצב חנות רהיטים. בתהליך העבודה נוצרה נישה קטנה. בדרך כלל, רוב המעצבים היו בוחרים לשים בנישה הזאת מדפים ואולי כמה נורות לד. רוב מעצבי הפנים לא ירדו לרזולוציה של יצירת גוף תאורה. אך מכיוון שיש לי את הידע והניסיון בעיצוב תעשייתי התאפשר לי ליצור גוף תאורה ייחודי שאין עוד שני לו. בעזרת חוט חשמל, יצרתי בקו אחד שרטוט של כורסא, כך שנוצר גוף תאורה מעניין, מושך את העין והכי חשוב – ייחודי ומיוחד, שלא רואים בדרך כלל, כזה המספר את סיפורו של בית העסק.

לקבל יותר מעיצוב הפנים שלכם!

כשאתם מתכננים ומעצבים את בית העסק שלכם, אתם יכולים לקבל הרבה יותר. אתם יכולים לבטא את הייחודיות של העסק גם בעיצוב ולדאוג שהוא יהיה לא רק יפה, אלא פרקטי לעבודתכם וכזה שישפר את התוצאות העסקיות של העסק.

רוצים גם אתם לעצב ולתכנן חלל כך שיראה יפה, אך גם ייחודי? מוזמנים ליצור איתי קשר בטלפון 052-8581272

נהנתם?! שתפו עם אחרים

כתבו תגובה

אינגריד גואטה

אינגריד גואטה

אני מלווה לקוחות ברגעים המשמעותיים בחייהם, מעצבת להם חלומות ומביאה את הסטייל המדויק לכל חלל. במהלך השנים צברתי ניסיון עשיר בכל תחומי העיצוב הפרטי והמסחרי ובייחוד בעיצוב חנויות, מכוני קוסמטיקה, קליניקות, משרדים ומגורים.

מאמרים אחרונים

עקבו אחריי

וידיאו טיפ

רוצים לקבל טיפים מעניינים?

error: Content is protected !!