עיצוב דירת קבלן

דירת שותפים בבניין ישן בתל אביב? בית קרקע במושב? פנטהאוס למשפחה בנס ציונה? לא משנה מה הרכישה שלכם, הדירה צריכה להיות מרוהטת. על מנת שאנשים ירצו לבוא לראות את הדירה ולהשכיר אותה, היא חייבת להראות יפה וחדשנית מצד אחד אך בלי לוותר על נוחות מצד שני. ככל שהדירה תראה יפה יותר, כך תוכלו גם לתמחר את הדירה גבוה יותר. אינגריד עיצוב פנים, מותג עיצוב הפנים של אינגריד גואטה, מתמחה בין היתר בעיצוב דירת קבלן ונשמח לעמוד לשירותכם.

מדוע חשוב עיצוב דירות קבלן?

כשאנחנו נכנסים לחלל מסוים מכל סוג שהוא, אנחנו סופגים את הנתונים בשטח ומעצבים רושם ראשוני. נשמע מורכב? לא כל כך, את רוב העובדה עושה התת מודע שלנו. רושם ראשוני נקבע בשבע שניות הראשונות ותאמינו או לא, ממש קשה לזוז מהרושם הראשוני. עיצוב דירת קבלן תוודא שהחלל אותו תבחרו לעצב ייצר אצל הלקוחות רושם ראשוני חיובי בכל תחום.

עיצוב עם חמשת החושים

הנראות השטחית של החלל אינה מספיקה. על מנת שתוכלו להשכיר את הדירה לדיירים, אתם תצטרכו לשווק אותה בעזרת חמשת החושים, ולכן עיצוב דירת קבלן כשלעצמה אינה מספיקה אם אין מחשבה מאחורי.
חוש הראייה- החוש המודע ביותר. הצבעים של הבית צריכים להיות ביתיים, שהרהיטים יגרמו לבית מרווח במידה המתאימה, שהתאורה תהיה טובה וכן גם איך שהקבלן לבוש משפיע על הרושם.
חוש הריח- מעבר לכך שאם יש ריח טוב- הרי זה מבורך, חשוב למנוע ביום שבאים אנשים להתרשם מהדירה ריחות לא נעימים, כמו ריח של ביוב מהשירותים וריחות של בעלי חיים.
חוש השמיעה- חשוב להביא את הלקוחות בשעות בהם אין קדיחות ורעשי רקע מחוץ לבית. לרוב הרעשים יהיו במהלך הום באמצע שבוע, נסו להביא אותם אחר הצהריים או בסופ"ש.
חוש הטעם- בכניסה לבית כבדו את האורחים במים ובנשנושים שאינם מלכלכים ונוחים לאכילה.
חוש המישוש- לוודא שהבית לא רק נראה נקי, גם יהיה ללא אבק בכלל.

על המעצבת

מאחורי אינגריד עיצוב פנים עומדת אינגריד גואטה, מעצבת פנים ומוחית לעיצוב כבר 15 שנה. עם עשרות הלקוחות המרוצים ועיצוב ברמה גבוהה וחדשנית, אין ספק שגואטה היא מובילה בתחום!

עיצוב פנים דירת קבלן

אדם יכול לרכוש ולהשכיר מגוון סוגים של בתים לפי אזור מגורים מועדף ותקציב, בין אם זה בית קרקע במושב, דירת שותפים קטנה בתל אביב או פנטהאוס משפחתי במרכז. רבים כיום מעדיפים להשכיר דירה בשל מחירי הבתים היקרים, ואין אחד שלא רוצה למצוא בית להשכרה שהוא לא פחות ממציאה. עיצוב פנים דירת קבלן היא חשובה ביותר בשביל משכירים פוטנציאלים ירצו את הבית בכל מחיר. אינגריד עיצוב פנים תעזור לך לעצב את דירת הקבלן בצורה שאין אחד שלא ירצה לגור בה!

חשיבות עיצוב פנים דירת קבלן

כשנכנסים לראות דירה להשכרה חשוב מאוד שהיא תראה טוב ותרגיש נעים כל המובנים, כבר במבט ראשון. זאת בגלל הרושם הראשונים, שנקבע בממוצע בשבע שניות הראשונות. כשלוקחים שירות של עיצוב פנים דירת קבלן, המעצבת מבינה את זה, והיא תעצב את הדירה בצורה בה אנשים יתאהבו בדירה על הפרטים הקטנים ביותר.

עיצוב דירה בעזרת חמשת החושים

עיצוב דירת קבלן בעזרת חמשת החושים תגרום לכך שאדם שיכנס לבית, בין אם יקלוט את זה ובין אם לא, לאהוב את הדירה ממבט ראשון, וכן נראות הדירה חשובה אך אינה מספיקה.
חוש הראייה- באופן ברור זה החוש לו אנחנו נותנים את הדגש הכי גדול. הצבעים המרכזיים של הדירה, הריהוט שלה, רמת הצפיפות של הדירה, התאורה, התמונות שעל הקיר וכן, גם איך שהקבלן לבוש- הכול משפיע.
חוש הריח- ריח טוב בדירה מומלץ ואפילו מאוד, אבל חשוב מאוד להימנע מריח רע או ריח שלא כולם אוהבים, כמו ריח של ביוב, ריחות של בעלי חיים, בושם חזק מדי על הגוף ועוד.
חוש השמיעה- חשוב לקבל את הלקוחות בשעות ללא קדיחות ושיפוצים. שימו לב באיזה שעות הבית שקט מגורמים חיצוניים ובזמן הזה אחרו את המשכירים הפוטנציאלים.
חוש המישוש- שהבית לא רק יראה נקי, אלא גם ירגיש- שלא יהיה עם אזורים דביקים ומאובקים.
חוש הטעם- הציעו נשנושים ושתייה קלה למשכירים הפוטנציאלים.

על המעצבת

אינגריד גואטה היא הפנים מאחורי אינגריד עיצוב פנים. הניסיון הרב, הלקוחות המרוצים והחדשנות הם אלו שהופכים את אינגריד למובילה בתחום עיצוב הפנים.

נהנתם?! שתפו עם אחרים

כתבו תגובה

אינגריד גואטה

אינגריד גואטה

אני מלווה לקוחות ברגעים המשמעותיים בחייהם, מעצבת להם חלומות ומביאה את הסטייל המדויק לכל חלל. במהלך השנים צברתי ניסיון עשיר בכל תחומי העיצוב הפרטי והמסחרי ובייחוד בעיצוב חנויות, מכוני קוסמטיקה, קליניקות, משרדים ומגורים.

מאמרים אחרונים

עקבו אחריי

וידיאו טיפ

רוצים לקבל טיפים מעניינים?

error: Content is protected !!