עיצוב סט צילומים לפרסומת – טיפים מאחורי הקלעים | מיליון כיסאות

כמעצבת פנים שמבלה שעות באתרי בנייה, היה לי לראשונה העונג לעבוד עם צוות הצילום של מיליון כיסאות, שם עיצבתי סט צילומים עם הפרזנטורית אתי כריף. 

אם חושבים על זה, מה כבר יכול להיות מורכב בעיצוב סט צילומים ועוד לחנות שמוכרת כיסאות, פשוט מפזרים כמה כיסאות בחלל והנה לנו פריים צילום. אבל זה ממש לא ככה. האתגר היה סופר מורכב, הרי הייתי צריכה לשים כמה שיותר כיסאות בכל סט צילומים, ולכן לאורך כל הדרך שמתי דגש על תכנון מוקפד וחשיבה על כל פרט ופרט בפריים. 

 

אז אם גם אתם רוצים לצלם סט צילומים, הבאתי לכם כאן את כל הטיפים והתובנות  שמאחורי הקלעים.

מה שרואים בפריים זה לא מה שרואים במציאות

הצוות של מיליון כיסאות נתן לי רשימת רהיטים שהם רוצים לשים בפריים. אם ידעתם או לא, מה שרואים בפריים צילום זה לא מה שרואים במציאות. זו הסיבה שצריך לקחת בחשבון את הזווית של כל כיסא או כל מוצר אחר ולראות כיצד זה נראה בעדשת המצלמה. 

סידור האלמנטים בפריים

כדי לתת תחושה שהחנות מלאה או פריים מלא במוצרים, אך מבלי לייצר עומס, שמתי כמה כסאות בהתחלה ואת השאר מאחור. למעשה הפוקוס הוא על הכיסאות שנמצאים בהתחלה, והשאר ממלאים את הפריים ונותנים תחושה שהחנות מלאה בכיסאות, בדיוק כמו שם המותג ״מיליון כיסאות״.  

דגש על פרספקטיבה 

חשוב לשים דגש על הפרספקטיבה של התמונה, ולכן אני ממליצה לבדוק היכן המצלמה תעמוד כדי שיראו כמה שיותר מוצרים בפריים. גם המוצרים שיהיו רחוקים, עדיין יהיו מעוצבים ומסודרים טוב בעין של המצלמה. דגש נוסף, הוא הזווית שהכיסאות או האלמנטים יוצבו, כך שיראו טוב מכל זווית צילום. 

תכנון נכון של התאורה 

חשוב לקחת בחשבון את מיקום התאורה, כיוון שהיא עושה צל על הרהיטים, ולכן צריך למקם את הרהיטים בהתאם למיקום התאורה, או לחלופין להוסיף תאורה מזוויות נוספות, על מנת שההצללה תהיה במקום שנרצה. 

פוקוס על הפרזנטור והאלמנטים סביבו

חשבו לרגע, במה תרצו להתמקד בתהליך עיצוב סט צילומים. במקרה שלי הייתי צריכה להתמקד גם בפרזנטורית אתי כרייף וגם בכיסאות שנמצאים סביבה, ולכן המקום שבו היא עמדה הוא אסטרטגי. היא במרכז וסביבה הכיסאות מסודרים בדיוק לפי התכנון. 

שילובי צבעים 

כאשר יש מספר אלמנטים בפריים שלנו, האתגר הוא גדול, כיוון שלצבעים יש השפעה על הפריים שלנו, ולכן אני ממליצה לבחור לכל צילום מוצר אחד עם צבע בולט שיקפיץ את הפריים, והשאר סביבו יהיו צבעים רגועים יחסית.

 

אני אינגריד גואטה, מעצבת פנים ומומחית לעיצוב חללים מסחריים ופרטיים מעל 15 שנים ואשמח להכניס צבע וחיים לסט הצילומים שלכם. המטרה שלי לתכנן לכם סט מדהים שיעביר את המסר בצורה הטובה ביותר.

לשיחת ייעוץ אישית התקשרו אליי >>>

נהנתם?! שתפו עם אחרים

כתבו תגובה

אינגריד גואטה

אינגריד גואטה

אני מלווה לקוחות ברגעים המשמעותיים בחייהם, מעצבת להם חלומות ומביאה את הסטייל המדויק לכל חלל. במהלך השנים צברתי ניסיון עשיר בכל תחומי העיצוב הפרטי והמסחרי ובייחוד בעיצוב חנויות, מכוני קוסמטיקה, קליניקות, משרדים ומגורים.

מאמרים אחרונים

עקבו אחריי

וידיאו טיפ

רוצים לקבל טיפים מעניינים?

error: Content is protected !!