עיצוב קליניקה טיפולית עם צבע השנה של נירלט

כמו בכל שנה, אני ממתינה להכרזת צבע השנה של נירלט המביאה משב רוח ישראלי מרענן. אז גם השנה נירלט הפתיעה עם צבע עדין ואופטימי, אבל הפעם התחברתי מאוד לצבע, מכיוון שהוא משתלב מהמם בתהליך עיצוב קליניקות.

אז קבלו את צבע 2021- NWC 045 שלגיה, שמזכיר מעט גוון פודרה, כתמתם ומעברי מסרים קסומים של אופטימיות, התחלה חדשה, רוגע, חמימות ושגשוג. בדיוק המסרים שאנחנו רוצים להעביר בעת עיצוב קליניקה. 

 

את הצבה העדין הזה בחרו המומחים של נירלט בהשראת התחלה חדשה, הרי השנתיים האחרונות היו מלוות בהרבה אי וודאות בשל נגיף הקורונה, ולאחרונה יש תחושה שאנחנו יותר יוצאים מהבית, חיים עם המצב ולא נותנים לכלום להפריע לנו, ולכן הצבע האופטימי בהחלט מתבקש. הוא מאפשרת לנו לנקות את רעשי הרקע והלחצים ולהתחיל תקופה של מציאות חדשה הרבה יותר יציבה. 

 

צבע אופטימי ומואר עם נגיעה חמה וטבעית

 

נירלט סיכמו בצורה מאוד מדויקת את הגוון החדש: ״גוון אופטימי ומואר עם נגיעה חמה וטבעית״. הוא שובר את הלובן המוכר או את הגוונים האפורים-שחורים ומביא לחלל טאצ׳ אופטימי, במיוחד אם נשלב אותו בחללים טיפוליים ומכוני קוסמטיקה. לדעתי הגוון מעניק תחושת ביטחון, חמימות ותחושה שיש על מי לסמוך, שאלו פרמטרים חשובים מאוד לאנשים המגיעים לטיפול ומפקידים את גופם או נפשם בידי המטפל. 

שתי אופציות לשילוב הגוון בתהליך עיצוב קליניקה 


  • שילוב נגיעות של הצבע בחלל

אם אתם חייבים להכניס לחלל הקליניקה את הגוון המהמם של נירלט, אבל אתם לא בדיוק רוצים לשפץ ולצבוע, תוכלו להוסיף אותו בנגיעות. לדוגמה אקסוסריז בגוון הזה, תמונה, שטיח, כורסה, זר פרחים, מדפים שאפשר לצבוע לבד ועוד. אופציה נוספת היא להוסיף את הגוון בנגיעות בחדר טיפולים כמו מגבות, נרות מעוצבים, מפיצי ריח, ואזה ואקססוריז תואמים כמובן. 


  • שילוב מאסיבי יותר של הצבע בחלל

כאן אנחנו מדברים על שילוב הצבע בצורה יותר בולטת בחלל, כך שתהיה לו נוכחות. לדוגמה לצבוע קיר שלם בכניסה לקליניקה בגוון הכתמתם, לרכוש תמונה גדולה המשלבת את הצבע עם נגיעות של צבעים נוספים מאותה המשפחה, שילוב ספת המתנה בגוון הזה ועד מגוון אלמנטים משלימים. 

 

אני אינגריד גואטה, מעצבת פנים ומומחית לעיצוב חללים מסחריים ופרטיים מעל 15 שנים ואשמח להכניס צבע וחיים לקליניקה שלכם. המטרה שלי לתכנן לכם קליניקה נינוחה, חמימה וכזאת שתיתן למטופלים שלכם  תחושה נינוחה.

 

לשיחת ייעוץ אישית התקשרו אליי >>>

נהנתם?! שתפו עם אחרים

כתבו תגובה

אינגריד גואטה

אינגריד גואטה

אני מלווה לקוחות ברגעים המשמעותיים בחייהם, מעצבת להם חלומות ומביאה את הסטייל המדויק לכל חלל. במהלך השנים צברתי ניסיון עשיר בכל תחומי העיצוב הפרטי והמסחרי ובייחוד בעיצוב חנויות, מכוני קוסמטיקה, קליניקות, משרדים ומגורים.

מאמרים אחרונים

עקבו אחריי

וידיאו טיפ

רוצים לקבל טיפים מעניינים?

error: Content is protected !!