עיצוב קליניקות

עיצוב קליניקות

אם יש לכם קליניקה ואתם רוצים שמהטופלים שלכם ירגישו בה הכי נוח שבעולם, עיצוב קליניקות זה משהו שאתם צריכים לשמוע עליו. לעיצוב חלל הפנים יש משמעות אדירה על ההרגשה וההוויה של מי שנמצא באותו חלל. אנחנו יכולים ממש לשחק עם הרגש והנינוחות של האורח שנכנס אלינו הביתה אם רק נדע איך למקם את תכולת החדר בצורה ספציפית, אילו רהיטים להוסיף ואילו פריטים להוציא החוצה. אם אתם צריכים מעצבת קליניקות שהיא גם בעלת ניסיון עצום וגם בעלת שבחים וביקורות חיוביות, הרי זוהי אינגריד גואטה, המומחית לעיצוב פנים לדירות, קליניקות ועוד.


עיצוב קליניקות – מה חשוב לכם שיהיה בפנים?

  • עיצוב קליניקות זה שם כולל לארגון, סידור, אבזור ועיצוב של החללים הפנימיים של קליניקות מכל הסוגים. אינגריד תדאג להתאים בין הציפיות שלכם ממה שאתם רוצים שיהיה לבין האופי והסגנון של התחום בו אתם מעניקים שירות.
  • תחשבו על זה – אתם אנשי מקצוע המעניקים שירות עבור מטופלים רבים שמוציאים עליכם כסף ולא מעט, בעלי אמון ותקווה שתביאו אותם אל סיפוקם, אם זה בתחום הבריאות והרפואה, הקוסמטיקה ועוד. לא פחות חשוב מעצם הטיפול שתעניקו, עליכם מוטלת החובה ליצור חוויה נעימה עם כניסת המטופלים שלכם לחדר.
  • הרבה מאוד קליניקות שבמסגרתן נותנים טיפולי רפואה, קוסמטיקה, טיפולי שיניים ועוד, משתמשות בכיסאות מיוחדים ו/או מיטות עבור המטופלים. חשוב מאוד לעצב אותם ולסדר אותם בצורה נכונה כך שגם יתאימו לגודל החלל של החדר, וגם ישרו נעימות למי שעומד לשכב או לשבת עליהם ולקבל טיפול הולם.
  • אם אתם רוצים שעוד מטופלים פוטנציאלים ישמעו על הקליניקות שלכם, תדאגו לשמר את הוויזואליזציה במוחם של המטופלים שאך יצאו מדלתכם. השמועה תעבור מפה לאוזן בנוגע לקליניקה המשגעת שלכם שעוצבה בידי אומנית מקצועית בתחום העיצוב פנים.

עיצוב חדרי קליניקה זה בנפש שלי

הגיע זמן לעצב את הקליניקה על הדרך הטובה והייחודית ביותר שתמשוך אליכם יותר ויותר לקוחות. אינגריד גואטה, מעצבת פנים בוגרת בית הספר לעיצוב שנקר מעניקה שירותי עיצוב לדירות, חללים וקליניקות כבר מעל 15 שנים. יש לה את הידע, הניסיון וסגנונות אופנה ייחודיים ויוקרתיים השאובים ממדינות אירופה השונות. היא תדאג להכניס את הקסם לקליניקה שלכם.

 

עיצוב קליניקה טיפולית

יש לכם קליניקה המיועדת לטיפול בלקוחות שונים? עיצוב קליניקה טיפולית זה משהו שאתם חייבים להכיר. כולנו מכירים באופן כללי את תחום עיצוב הפנים וכמה הוא חשוב לדירות ולווילות, אך לא פחות חשוב מכך ניתן לעצב את הקליניקה הטיפולית שלכם שגם תתאים לסגנונות שונים של אנשים שיצבאו על דלתכם וגם תתאים לכם! אינגריד גואטה, מעצבת פנים מנוסה ומוכשרת ביותר, תשמח לתת לכם משירותיה ומניסיונה הרב בתחום זה. אין ספק שאתם בידיים טובות.

עיצוב קליניקה טיפולית – למה לעשות את זה

  • הקליניקה שלכם מקבלת אליה מספר רב של אנשים שונים עם דעות, מחשבות וסגנונות ראיה שונים. לכם כמעניקי טיפול ולא משנה איזה סוג של טיפול חשובה נקודת המבט של הלקוחות שלכם גם כדי שירגישו אצלכם טוב, גם שההליך הטיפולי יעבור כמו שצריך וגם כמובן על מנת שהם ירצו לבוא אליכם שוב. לכן, אתם מבינים לבד עד כמה חשוב המראה החיצוני של המקום בו אתם מעבירים טיפולים.
  • עיצוב קליניקה טיפולית מתייחסת להמון אלמנטים שאולי אתם לא שמים אליהם לב ביום יום, אבל יש להם משמעות אדירה ממבט ראשון והם נמצאים בתת ההכרה שלנו בהווייתנו במקום מסוים.
  • לסדר של הרהיטים בחלל הפנימי יש חשיבות גדולה. ייתכנו שני חדרים הזהים בגודלם ובתכולתם, שכל מה ששונה ביניהן זה הסידור והארגון שלהם בחלל החדר. רק מעצבת פנים מקצועית תוכל לדעת איך לסדר ולארגן את הפריטים, הרהיטים ואפילו תמונות ואביזרים על הקיר כדי לגרום "להגדיל" את המרחב בחדר ולרווח אותו.
  • גם לצבעים, לסגנונות של הרהיטים, לצורה של הכיסאות, לתאורה ולצמחי החדר, יש משמעות אדירה על כל באי הקליניקה. יש צבעים שמדברים בצורה מאוד טיפוסית שמספרים את הסיפור שלהם. כל דבר הכי הכי קטן שבעינינו לא נראה ממבט ראשון, מקבל חשיבות והינו למעשה בעל חשיבות עצומה על התחושה שלכם ושל הלקוחות שלכם ככל שתרבו לשהות בחלל החדר.

עיצוב פנים קליניקה – אתם מטפלים, אנחנו מעצבים!

אם אתם מחפשים מעצבת פנים שגם יש לה מלא סגנונות עיצוב ייחודיים, חדשים וישנים, מודרניים וחדשניים, אתם צריכים את המעצבת אינגריד גואטה. בעלת שם ארצי ועולמי בתחום עיצוב חללי הפנים, עם שנים רבות של ניסיון ומגע קסם עבור לקוחות פרטיים ולקוחות עסקיים. צרו קשר וגם אתם תהפכו את הקליניקה הטיפולית שלכם למבוקשת בקרב לקוחות חדשים רבים.

נהנתם?! שתפו עם אחרים

כתבו תגובה

אינגריד גואטה

אינגריד גואטה

אני מלווה לקוחות ברגעים המשמעותיים בחייהם, מעצבת להם חלומות ומביאה את הסטייל המדויק לכל חלל. במהלך השנים צברתי ניסיון עשיר בכל תחומי העיצוב הפרטי והמסחרי ובייחוד בעיצוב חנויות, מכוני קוסמטיקה, קליניקות, משרדים ומגורים.

מאמרים אחרונים

עקבו אחריי

וידיאו טיפ

רוצים לקבל טיפים מעניינים?

error: Content is protected !!