עיצוב קליניקה לקוסמטיקה

עיצוב קליניקה לקוסמטיקה בצורה אסתטית ופרקטית

יש לכם קליניקה בה אתם מעניקים שירותי קוסמטיקה לקבל הרחב? עיצוב קליניקה לקוסמטיקה זה משהו שאתם חייבים לשמוע עליו. אנחנו רגילים לסדר ולעצב את החדרים הפרטיים שלנו, את הסלון בו אנו מארחים את החברים והמשפחה וכמובן את שאר הבית על פי טעמנו וסגנונותינו. אבל מה בנוגע למקומות בהם באמת נדרשת השראת נעימות, חמימות ורוגע כמו בקליניקה לקוסמטיקה? לעיצוב של חללי עבודה בהם מקבלים מטופלים וקליינטים יש חשיבות מאוד גדולה על המטופלים וגם עליכם כמטפלים. אינגריד, גואטה, מעצבת פנים מוכשרת ביותר בתחום עיצוב הקליניקות, תשמח לתת לכם מניסיונה ולשדרג את הקליניקה שלכם.

 

 

למה לקחת עיצוב קליניקה לקוסמטיקה?

  • אם חשבתם לעצמכם למה לנו לעצב את חללי הקוסמטיקה שלכם, הרי אתם לכאורה יודעים הכי טוב איך לעצב ולסדר את הקליניקה, אתם מכירים את המקום, ובכלל כמה זה חשוב וחיוני ומה זה ישנה בכלל? אז מסתבר שיש חשיבות גדולה ביותר לעיצוב של כל קליניקה בכלל וקליניקות המעניקות שירות קוסמטיקה בפרט.
  • עיצוב קליניקה לקוסמטיקה זו לא רק אומנות, אלא בעיקר דרך להפוך את המקום שלכם לרווחי יותר מכל התחומים – גם מבחינה ויזואלית נעימה לעין, גם מבחינה ארגונומית, סדר וארגון שיהפוך כל חלל קטן למתחם מרווח בצורה חכמה, גם ישרה אווירה נעימה על הלקוחות שירצו לחזור ולבקש מכם שירות וגם כמובן עליכם, שתתנו את השירות הטוב יותר באווירה הטובה ביותר.
  • גם בתחום שאנחנו טובים בו, לא תמיד אנחנו יודעים לקלוע לטעמם ורצונותיהם של אנשים אחרים. כאשר מדובר בלקוחות שלכם שבאים במטרה לקבל שירות מסוים, אתם צריכים להשביע את רצונם של כל כך הרבה אנשים עם סגנונות שונים. רק מעצבת פנים מוכשרת ומנוסה שמכירה ויודעת אלפי סגנונות עיצוב וטעמים אישיים, תוכל לקלוע לטעם עיצובי שהכי יתאים לכם וללקוחות שלכם.

עיצוב קליניקה לקוסמטיקה – הקליניקה שלכם האחריות לעיצוב עלי!

אם אתם רוצים לעצב את הקליניקה שלכם על ידי הטובה ביותר בתחום עיצוב הפנים לקליניקות ולחללי דירות, אינגריד גואטה היא האדם בשבילכם. בוגרת מצטיינת מבית הספר לעיצוב שנקר שעברה השתלמויות רבות בארץ ובעולם, בעלת צורת עיצוב ייחודית שקטפה המון שבחים והמלצות מלקוחות עסקיים ופרטיים, כאן לשירותכם. צרו קשר עוד היום וגם אתם תהפכו את הקליניקה לקוסמטיקה שלכם לארמון של פאר ללקוחות.

נהנתם?! שתפו עם אחרים

כתבו תגובה

אינגריד גואטה

אינגריד גואטה

אני מלווה לקוחות ברגעים המשמעותיים בחייהם, מעצבת להם חלומות ומביאה את הסטייל המדויק לכל חלל. במהלך השנים צברתי ניסיון עשיר בכל תחומי העיצוב הפרטי והמסחרי ובייחוד בעיצוב חנויות, מכוני קוסמטיקה, קליניקות, משרדים ומגורים.

מאמרים אחרונים

עקבו אחריי

וידיאו טיפ

רוצים לקבל טיפים מעניינים?

error: Content is protected !!