עיצוב משרד מודרני

עיצוב משרדים יוקרתי

עיצוב משרדים יוקרתי נועד ליצירת סביבת עבודה נוחה, נעימה ופונקציונלית. התכנון נעשה על פי נתונים ומצבים קיימים ועל פי אחרים משתנים. מעורבות בעלי המקום חשובה והכרחית וכל תכנון ייעשה בעצה אחת עימם. הוא יהיה מקיף ויכלול את מרחבי העבודה, אזורי השירות ועוד. מעצבת פנים אינגריד גואטה עוסקת בתחום וניתן לקבל ממנה מידע רב.

עיצוב משרדים יוקרתי – עם תשומת לב לפרטים הקטנים

עיצוב משרדים יוקרתי ייעשה עם ראייה כוללת אבל גם עם ירידה לפרטים קטנים העושים את ההבדל ומוסיפים את הסטייל הרצוי. צריך לזכור, כי מרבית האנשים עובדים שעות ארוכות כך שהם מבלים בתוך משרדים לאורך כל היום. הרצון הוא שיהיה להם נוח ופונקציונלי מה שבהכרח יגדיל את תפוקת עבודתם. עיצוב פנים משרדים ניתן לעשות במגוון דרכים ויש להתאימו לאופי המשרד, לצרכיו, לטעמם האישי של המנהלים והבעלים ולתקציבם. במשרדים גדולים קיימים חללים פתוחים ועמדות עבודה, חדרים אישיים וכדומה. היוקרתיים יותר מיועדים גם לזימון אורחים ומבקרים חשובים. מעצבי פנים מתחשבים בגודל המקום וצורתו, בסוג העסק והתחום בו הוא עוסק ועוד. את כל הנתונים הללו, ואחרים נוספים, הם מכניסים למערכת השיקולים הכוללת. במידת הצורך, ייעשה שימוש באלמנטים שונים דוגמת: מחיצות, חיפוי לרצפות, חלונות והצללה, תאורה, צבעי רהיטים וקירות ועוד. כל אלו בדרך ליצירת מרחב עבודה מזמין, רב רושם, פונקציונאלי ונעים לשהייה. השילוב הזה הוא שילוב מנצח.

תכנון מורכב

תכנון מקצועי כולל קביעת קונספט מוביל והכנת תוכניות ראשונות. אלו יעברו שינוי בהתאם לבקשות והערות עד להצגת תכנית סופית עם הדמית מחשב שתעבור לביצוע. על העבודות ישגיחו מעצבי הפנים מקרוב לטובת גימור איכותי ומושלם.

מעצבת בעלת כשרון

מעצבת פנים אינגריד גואטה מתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי עם יחס אישי ואנושי. שירותיה מקיפים וכוללים ייעוץ לכל לקוח מתלבט, יצירתיות, ליווי צמוד, מחירים נוחים ועוד. היא בעלת ידע רב וניסיון עשיר המגיעים מלימוד התחום, מהתעדכנות בחידושים, במגמות ובטרנדים מודרניים, ממתן שירות מעולה ללקוחות עסקיים רבים לאורך שנים ועוד. היא תשמח להעמיד את התשתית הקיימת אצלה לטובת נוספים.

נהנתם?! שתפו עם אחרים

כתבו תגובה

אינגריד גואטה

אינגריד גואטה

אני מלווה לקוחות ברגעים המשמעותיים בחייהם, מעצבת להם חלומות ומביאה את הסטייל המדויק לכל חלל. במהלך השנים צברתי ניסיון עשיר בכל תחומי העיצוב הפרטי והמסחרי ובייחוד בעיצוב חנויות, מכוני קוסמטיקה, קליניקות, משרדים ומגורים.

מאמרים אחרונים

עקבו אחריי

וידיאו טיפ

רוצים לקבל טיפים מעניינים?

error: Content is protected !!