עיצוב חנויות בשיטת חמשת החושים

אומרים שרושם ראשוני נוצר בשבע שניות הראשונות. רושם ראשוני עובד על כל דבר- בעיקר על אנשים וחללים מעוצבים. חנויות רבות רוצות, ובצדק, לגרום לרושם הראשוני להיות הטוב ביותר על מנת שהלקוחות הנכנסים לחנות יקנו ממנה. זאת אומרת, שבשביל שהרושם הראשוני יהיה טוב, עיצוב חנויות הינו הכרחי. אם אתם מחפשים מעצבת חנויות מובילה בתחום, שעיצבה עשרות חנויות שמרגע שנגעה בהם הרווחים של החנויות רק עלו, אינגריד עיצוב פנים היא המעצבת בשבילכם.

רבים חושבים שעיצוב חנויות מתבססת רק על חוש הראיה, אבל זה לא נכון. התת מודע שלנו יותר מתוחכם מזה וחווית המשתמש היא מושלמת כאשר כל החושים מעורבים.
חוש הראייה- החוש הכי מובן מאילו. צבעים נעימים של חנות, תאורה נעימה, שהחנות תראה מלאה אך לא צפופה ואפילו צבעי בגדי העובדות משדרים לנו את אופי החנות.
חוש הריח- כמה כיף להיכנס לחנות עם ריח טוב? ריח בושם בשילוב עם טיפה מזגן שיגביר את הריח יגרום ללקוחות להישאר מעבר למה שרצו.
חוש המישוש- בחנויות רבות קיים סטנד ממש בכניסה לחנות שבו ניתן לראות ולהרגיש את הדגמים המובילים ושלא ייתן תחושת מוזיאון של 'אסור לגעת'.
חוש השמיעה- איזה הבדל עצום הוא להיכנס לחנות ולשמוע שיר שאוהבים או שיר שאינו תואם את הסיטואציה. מוזיקה היא ללא ספק תורמת לזמן ההישארות בחנות.
חוש הטעם- סוכריות לצד הקופה תורמות מאוד לאווירה השירותית של החנות.

טיפ קטן שמשנה הכול

כשמדובר בעיצוב חנויות, מדובר על נתינת תשומת לב לפרטים הכי קטנים. אחד הטריקים הידועים ביותר כשמדובר בשיווק מוצרי החנויות, הוא האזור שליד הקופה. שם, תוכלו לשים דברים קטנים במחירים זולים, שיגרמו ללקוח לחשוב שאם הוא גם ככה הולך לשים סכום מסוים של כסף, למה לא לשים עוד? הטריק הזה עוד בסופרים, חנויות בגדים, חנויות ריהוט ועוד.

מי אני?

אינגריד עיצוב פנים היא לא אחרת מאשר אינגריד גואטה, מעצבת פנים ומומחית לעיצוב כבר 15 שנה. בוגרת המכללה הנחשקת "שנקר" ואז הספיקה לעצב חנויות, בתים ומשרדם רבים ברחבי הארץ.

נהנתם?! שתפו עם אחרים

כתבו תגובה

אינגריד גואטה

אינגריד גואטה

אני מלווה לקוחות ברגעים המשמעותיים בחייהם, מעצבת להם חלומות ומביאה את הסטייל המדויק לכל חלל. במהלך השנים צברתי ניסיון עשיר בכל תחומי העיצוב הפרטי והמסחרי ובייחוד בעיצוב חנויות, מכוני קוסמטיקה, קליניקות, משרדים ומגורים.

מאמרים אחרונים

עקבו אחריי

וידיאו טיפ

רוצים לקבל טיפים מעניינים?

error: Content is protected !!