עיצוב פנים משרדים

עיצוב פנים

חושבים על עיצוב פנים משרדים? העובדים לא מרוצים מהחללים המוקצים להם? זה הזמן לעשות עיצוב מחדש של המשרדים וחללי העבודה שלכם. היום, עיצוב פנים נכנס חזק לתודעה של מאות אלפי אנשים שיודעים את החשיבות של עיצוב, סגנון ואופנה של החללים. היום אין כמעט בית, קליניקה, חנות ואפילו משרדים שלא עברו תחת ידם של מעצבי פנים וחללים מהוללים שיוצרים משהו חדש שלא היה שם קודם לכן. אינגריד גואטה, מעצבת פנים מקצועית ומנוסה במיוחד, תדע איך לבנות לכם עיצוב מושלם עבור המשרדים שלכם!

עיצוב פנים משרדים – מה חשוב לדעת

  • נקדים ונאמר שמקום עבודה כיום, נתפס אחרת ממה שתפסו אותו בעבר. אם פעם התייחסנו למקום העבודה שלנו – משרדי עורכי דין, אולמות תצוגה, משרדי הייטק ועוד כאל מקום שעושים בו נטו עבודה ומלאכה – היום זה שונה. היום מתייחסים אל מקום עבודה כאל כמו בית שני, כאל מקום בו יש לכבד ולהעריך אותו מצד עצמו. ובשל כך – גם ראוי להשקיע בעיצוב שלו.
  • ראוי ביותר שמשרדים ואולמות עבודה יעברו עיצוב מחדש של מעצב פנים. היתרונות הן בכך שהעובדים במקום ירגישו נוח ונעים יותר, העבודה תהיה יעילה ופרודוקטיבית יותר, ומעל הכל – הכימיה בין העובדים ללקוחות ובינם לבין עצמם תהיה טובה יותר. זה טוב למרקם האנושי וזה טוב למהות של מקום העבודה ומה הוא מייצג.
  • רק מעצבת פנים ותיקה ומנוסה יכולה לבחון מקרוב את המקום, את האווירה של הקולגות במקום העבודה, את אופי התחום בו התעסוקה במקום מייצגת, ולבנות פרופיל ייחודי המאפיין את מקום העבודה שלכם והמשרדים בהם אתם עובדים בצורה המדויקת ביותר שניתן להעלות על הדעת.
  • חשוב שמעצבת הפנים שאתם בוחרים, עברה מגוון השתלמויות, למדה סגנונות עיצוב שונים, וינטאג' לצד מודרנה, חדש מול ישן, פופולרי לעומת אזוטרי, ובעצם להכיר כמה שיותר עולמות של צבעים, מרקמים וסגנונות.

עיצוב פנים למשרדים קטנים או גדולים – אינגריד גואטה

אם אתם מעוניינים לבצע שדרוג, חידוש, עיצוב וארגון מחדש של חללי העבודה והמשרדים שלכם, מצאנו עבורכם את האדם הנכון למשימה זו – אינגריד גואטה, מעצבת פנים מקצועית המומחית בסגנונות עיצוב מגוונים ומיוחדים למשרדים וחללי עבודה, תדע בדיוק איך להפוך את המשרדים שלכם למקום הטוב ביותר שתרצו להעביר בו את הימים. המשרדים שלכם שווים יותר! עיצוב פנים משרדים זו המומחיות שלנו.

 

עיצוב משרדים יוקרתי

מחפשים דרך להפוך את המשרד שלכם לארמון של פאר והדר? עיצוב משרדים יוקרתי זה כנראה משהו שאתם צריכים לשמוע עליו. היום יותר מתמיד יש מודעות אדירה לכל תחום עיצוב הפנים. אם פעם היינו שומעים על אנשים פה ושם שמזמינים הום-סטייליסטים ומעצבי פנים שיעצבו את הבית הפרטי שלהם, בדגש על סלון וחדרי שינה, הרי שהיום התחום פרץ החוצה אל כמעט כל חלל שקיים עלי אדמות, עיצוב חללי עבודה ואולמות תצוגה, עיצוב קליניקות וחדרי טיפול, עיצוב דירות, ווילות, חנויות וכן – גם משרדי יוקרה. אינגריד גואטה, מעצבת פנים כישרונית ומנוסה ביותר בתחום, תשמח לתת לכם מהניסיון והידע העצומים שלה לעיצוב המשרדים שלכם.

עיצוב משרדים יוקרתי – למה לכם בעצם

  • לפעמים כל מה שנדרש על מנת לשכנע לקוח לבחור בעסק שלכם, זו הנראות החיצונית, או יותר נכון – פנימית, של משרדי העסק שלכם. כשלקוח בחר לראות אתכם מכל שאר אנשי העסקים שקיימים בשוק התחרותי ונכנס אל המשרד שלכם, אם העיצוב יהיה בטעם ובסגנון הנכון – קניתם אותו. זו החשיבות הגדולה של עיצוב פנים יוקרתי למשרדים וחללי עבודה.
  • במסגרת עיצוב פנים, אנו מסדרים ומארגנים מחדש את החלל על מנת להעניק לו אווירה אחרת. אומרים שהתכולה של החדר מכניסה בו נשמה. בתחום עיצוב הפנים, זה ממש ככה. אינגריד תשב יחד אתכם ותשמע מה חשוב לכם מהמשרדים שלכם, מה אתם רוצים להקרין? להפגין? איך אתם רוצים להרגיש בפנים ומה תשדרו ללקוחות שלכם.
  • אינגריד תיקח בחשבון את סך מכלול האלמנטים החשובים לכם ותארגן לכם תכנית עבודה לשינוי המראה של החללים. על ידי משחק עם הצבע, טקסטורות, בעזרת שינוי של ריהוט ותכולה וכמובן גם הצללה ותאורה נכונים, אפשר לבנות עולם שלם של אפשרויות לעסק או למשרד שלכם.
  • על ידי שינוי התכולה של החדר ניתן ממש לייעל את המקום ולהפוך אותו למרווח יותר. אנחנו מורגלים לקיבעון מחשבתי בקשר למקומות שלנו, ולכן חשוב להזמין מעצבת פנים חיצונית שתדע להעריך מחדש את הדברים.

עיצוב משרדי יוקרה – יוקרה ואיכות נפגשים יחד במשרד

אם אתם מחפשים מעצבת פנים מוכשרת בעלת ניסיון וידע עצומים בכלל סגנונות העיצוב העכשוויים היוקרתיים, אינגריד גואטה זוהי הכתובת שלכם. עם רשימת המלצות ענקית של לקוחות פרטיים, בעלי דירות, חנויות, קליניקות וחדרי משרדים מסוגים שונים שהרעיפו עליה שבחים וביקורות חיוביות, אין ספק שגם אתם תוכלו להנות משירותי העיצוב שלה למשרד יוקרתי, איכותי ומזמין. עיצוב משרדים יוקרתי אצלכם עכשיו.

עיצוב פנים משרדים אמור לייצור מרחב עבודה פרקטי ונאה גם יחד. השילוב של שני אלמנטים אלו אינו תמיד טבעי אבל תכנון יצירתי אמור לתת פתרונות טובים. המתכנן ישלב מערכות תפעול, יעשה שימוש בחומרים נכונים, בצבעים משתלבים ועוד לטובת תכנון כל יחידת המשרדים על אגפיה השונים. ניתן לבחור בסגנונות עיצוב שונים המתאימים לתפיסת הבעלים. מעצבת פנים אינגריד גואטה עוסקת בתחום וניתן לקבל ממנה מידע רלוונטי.

עיצוב פנים משרדים – בקונספט נבחר

עיצוב פנים משרדים נעשה על פי קונספט הנבחר על ידי המעצבת במשותף עם הבעלים. התכנון נעשה עם אקורדיון #1ראייה כוללת של כל הצרכים אבל גם עם ירידה לפרטים קטנים המוסיפים לנוחות העבודה ולמראה הנאה והמזמין של המקום. חווית השהייה בו אמורה להיות מעולה מאחר והעובדים מקדישים שעות ארוכות מחייהם לעבודה. כך הם גם יספקו תפוקה טובה יותר. יתרון נוסף הוא הרושם הטוב שעושים על אורחים חשובים, לקוחות ומבקרים המגיעים מעת לעת. יהיה צורך להתחשב במיקום, בגודל המבנה, בצורתו ובאלמנטים נוספים קיימים כמו: נוף, הסביבה הקרובה ועוד. יש צורך, כמובן, ללמוד על צרכי הבעלים, על אופי וסוג עבודתם, על טעמם האישי, רצונותיהם ותקציבם. את כל אלו משקללים בעת הכנת התוכנית. עושים שימוש בחומרים מהטבע ואחרים. כך אבן, מתכת, עץ, זכוכית, בד ועוד. כן, ייבחרו מרקמים של הפריטים וצבעים המשתלבים ביניהם. כל אלו יותאמו לקו העיצוב הכולל המוביל לאורך כל יחידת המשרדים.

תכנון בשלבים

תכנון מקצועי מתבצע לאחר קבלת מידע וביקור במקום. כך למבואות, לחדרי המתנה למשרדים, לאזורי השירות ועוד. התוכנית הראשונית תוצג לקראת הערות ובקשות. בשלבים הבאים תוצגנה תוכניות מתוקנות עד לסופית שתעבור לביצוע. את התהליך וביצועו ילוו מקרוב.

מעצבת מוכשרת ומיומנת

מעצבת פנים אינגריד גואטה מתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי עם יחס אישי. שירותיה מקיפים וכוללים ייעוץ, מתן פתרונות יצירתיים, ליווי צמוד, מחירים נוחים ועוד. היא בעלת ידע רב וניסיון עשיר המגיעים מלימוד התחום, מהתעדכנות במגמות ובטרנדים מודרניים, ממתן שירות מעולה ללקוחות עסקיים רבים לאורך שנים ועוד. היא תשמח לשרת נוספים.

 

 עיצוב פנים למשרדים – בסגנון מבוקש

עיצוב פנים למשרדים תורם רבות לנוחות העבודה בהם ולמראה הנאה שלהם. הרצון והצורך הם לייצור מרחב עבודה פרקטי ונעים עבור העובדים ועל הדרך להגדיל את תפוקתם. למקום מסודר יש יתרונות רבים נוספים בכך שהם ייצוגיים כלפי אורחים, לקוחות ומבקרים אחרים. בעת התכנון מתחשבים בנתונים קיימים, בבקשות מיוחדות, בצרכי הבעלים ובאלמנטים חשובים אחרים. מעצבת פנים אינגריד גואטה עוסקת בתחום וניתן לקבל ממנה מידע רב.

עיצוב פנים למשרדים נעשה על פי הסגנון המבוקש על ידי הבעלים. במשרדים מסוימים הבקשה היא לחללים פתוחים בהם מותקנות עמדות עבודה, ובנוסף להם חדרים ולשכות למנהלים. במשרדים אחרים המקבלים קהל יבקשו חדר המתנה אחד או יותר. יהיה צורך, כמובן, בחדרי שירות כמו מטבחונים, מחסנים, תאי שירותים וכדומה. הנתונים שיש להתחשב בהם הם גודל המקום, צורתו, המיקום, סוג העסק ואופיו, הצורך באחסון פריטים ואחרים. כן יש לקחת בחשבון את צרכי הבעלים, טעמם האישי, תקציבם וכדומה. כדי להגיע לתוצאות מעולות משתמשים בחומרים שונים מקובלים כמו עץ, אבן, מתכת, זכוכית, בד, קש ואחרים. כל אחד עם המרקם הנבחר, הצבעים המשתלבים וכדומה. יהיה צורך לעשות שימוש באלמנטים ותצורות בנייה קיימות כמו מחיצות, הנמכות תקרה, נישות מגבס, חיפויי בריקים בקירי כוח ואלמנטים אחרים המושכים תשומת לב ויוצרים עניין וייחוד. להשלמת התמונה ייבחר ריהוט מתאים, גופי תאורה להיצף וליצירת אלומות אור ממוקדות אינטימיות, וילונות, פריטי נוי ועוד.

תכנון העיצוב למשרדים – איך הכל נעשה

תכנון מקצועי נעשה בשלבים. הוא מקיף ובעל ראייה כוללת לצד ירידה לפרטים. ראשיתו בקבלת מידע ובביקור במקום. המשכו בהצגת קונספט רצוי ובהצגת תוכנית ראשונית. היא תעבור שינויים בהתאם לבקשת והערת הלקוחות ולבסוף, תוצג תכנית סופית שתעבור לביצוע.

מעצבת בעלת שם

מעצבת פנים אינגריד גואטה מתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי המלווה ביחס אישי. שירותיה מקיפים וכוללים ייעוץ, חשיבה יצירתית, ליווי ופיקוח צמוד, מחירים נוחים ועוד. היא בעלת ידע רב וניסיון עשיר המגיעים מהתעדכנות ויישום מגמות וטרנדים מודרניים, ממתן שירות מעולה ללקוחות עסקיים רבים לאורך שנים ועוד. היא תשרת בשמחה נוספים.

נהנתם?! שתפו עם אחרים

כתבו תגובה

אינגריד גואטה

אינגריד גואטה

אני מלווה לקוחות ברגעים המשמעותיים בחייהם, מעצבת להם חלומות ומביאה את הסטייל המדויק לכל חלל. במהלך השנים צברתי ניסיון עשיר בכל תחומי העיצוב הפרטי והמסחרי ובייחוד בעיצוב חנויות, מכוני קוסמטיקה, קליניקות, משרדים ומגורים.

מאמרים אחרונים

עקבו אחריי

וידיאו טיפ

רוצים לקבל טיפים מעניינים?

error: Content is protected !!